Národní poklad

6. července 2011 v 18:58 | הלט
Vůdce ruských bolševiků Zjuganov promluvil k plénu ÚV KSRF:
Velebme a chraňme Stalina, strůjce mocnosti, jinak náš stát přijde o suverenitu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Felix Felix | 6. července 2011 v 21:45 | Reagovat

Já myslím, že je to taky trochu jinak. Dnešní Rusko stojí před strašlivým dilemmatem. Obranou národní samostatnosti vůči agresivnímu Západu a odsouzením toho, co bylo, když bylo samostatné.
Těžko radit, ale přece, kdybych měl poradit, neodsuzoval bych v prvné řadě Stalina, ale komunismus. Jako zločinnou ideologii. Prostě ideální pro Rusko je, postavit jejich dnešní komunisty mimo zákon, zakázat je. Kdo neuposlechne, toho pozavírat. Pak by šlo řešit Stalinův problém s pohledem na jeho dvojakou roli: tvůrce komunismu, zločince nad jiné hroznějšího, a obránce národa, zejména vítěze nad Německem. Takže toho zuganova bych řešil jeko prvního, šel by bručet.
***
Ale ani u nás se to tak neřeší. Komunistické zvrhlosti se linou z médií, pan Moravec si je zve do studia, mají preference, mají poslance. Je potřeba komunismus popsat, definovat a právně odsoudit, postavit mimo zákon. Uvědomuji si ale, že to není možné. Např. pan Liška, milý zelený, by se možná svezl. A mnozí jiní.
***
Režim, ať v Rusku, v ČR, nebo kdeoliv na tzv. Západě, který dovluje zvrhlíkům kandidovat, je sám v tomto ohledu zvrhlý. Zuganov je jen viditelný terč.

2 vpravo vpravo | Web | 7. července 2011 v 1:00 | Reagovat

V Rusku je to, Felixi, zatroleně nešikovné:

Komouši jsou komouši. Ale taky jsou jediná efektivní opozice. Nalistujte třeba na těch jejich stránkách tuhle: http://kprf.ru/dep/94596.html a dozvíte se, jak soudruh Kašin varuje, že návrh novely federálního zákona o osobních údajích působí dojmem, jako kdyby její autoři chtěli Rusy nahnat do elektronického GULAGu.

To jsem nenašel na žádném jiném opozičním webu.

Pak jsou tam všelijací sorosovci, kteří se dnes snoubí s opozicí a kteří dřív masivně přeorávali Rusko na liberální setbu.

Trošku jim to zarazili efesbáci a lampasáci, další banda lumpů.

Neznám v Rusku nikoho, na koho bych ukázal a řekl: Ten člověk myslí správně, v něm je naděje.

Vladimír Palko prostě v Rusku ještě nevyrostl. :-)

3 Felix Felix | 7. července 2011 v 10:51 | Reagovat

To máte pravdu. Je to tam zahnojený o 30 ket dýl než u nás a hnojilo se mocněji. Já myslím, že to chce ještě nějaký čas.
Ale Palko podle mě není tím pravým, protože má v názvu "konzeravatívny demokrat". A já myslím, že si ta dvě slova protiřečí.
A to že ruští bolčevici jsou oposicí, je neospravedlňuje - u nás taky se komunisti per accidens přidávají někdy na správnou stranu. Skutečně myslím, zakázat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama