Jane Fondová.....

17. července 2011 v 4:30 | הלט


Michigan 21. 11. 1971: "If you understood what communism was, you would hope, you would pray on your knees that we would some day become communist. . . . I, a socialist, think that we should strive toward a socialist society, all the way to communism."

Pro vietnamský jazykový okruh ještě jednou: "Nếu các bạn hiểu chủ nghĩa cộng sản là gì, các bạn sẽ hy vọng, các bạn sẽ quỳ gối cầu nguyện để một ngày nào đó chúng ta sẽ trở thành con người cộng sản."
__________________________________________________________________________________________________________________________________________Dočítám se, že se soudružka Fondová opřela do nějakých "pravicových extremistů" (CNS),
a tak si říkám, že nebude od věci připomenout pár slov z amerického archivu.+
Celý záznam je zde pro ty, kteří mají čas a silné nervy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Felix Felix | 17. července 2011 v 14:44 | Reagovat

myslím, že dalších stránek netřeba. Paní Fondová žije ve virtuálním světě, ovšem pan Nixon žil ve světě neméně virtuálním. A taty dvě virtuální světy se nesnažily dospět ke světu reálnému, ale jsouce ve světech virtuálních se střetly mezi sebou mocensky. A Noxonova virtuality padla, Fondové virtualita trvá a vítězí.
Nelze dojít k rozumnému řešení, než sestoupit do reality. Vysněná vůle lidu Fondové je mimoběžná s vysněnou vůlí lidu Nixonovou. A tak je tomu dodnes.To, co tu probíhá, je střed virtuálních světů, který se ale děje ve světě reálném. Takže i utrpení je reálné. Nemůžu Fondovou odsuzovat, stejně jako nemůžu odsuzovat Nixona. Tvrdě řečeno, aby patří na psachiatrii, do psychiatrického ústaavu, který ale oba reálně boří. Srozumitelněji řečeno, jde o střed fanatičky s fanatikem. Je zajímavé, že někteří fanatismus Fondové fidí, ale fanatismus Nixonův ne. Další zajímavostí je, že fanatismus Fondové zvítězil, fanatismus Nixonův prohrá. To je dáno tím, že Fondové fanatismus je fanatsmem pravy a lásky, kdežto fanatismus nixonův byl (ovšem virtuálně) proti pravdě a lásce. Takže Fondová vítězí nemusíc vystoupit z virtuálního světa, Nixon mohl zvítězit jedině tekdy, kdyby z virtuality vystoupil do reality. Přesněji řečeno: do katolické reality. A to např. v Americe není možné, takže virtuální svět Fondové od té doby stále posiluje a není naděje na jeho zastavení jinak, než zničením léčebny, tj. Spojených států.

2 cheap formal wedding dresses cheap formal wedding dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 11:06 | Reagovat

This is my third visit to this blog. We are starting a new initiative in the same niche as this blog. Your blog provided us with important information to work with. You have done a fantastic job. Tips for Caring for a Newborn
http://www.movedress.com/muslim-wedding-dress-wedding-dress-function-occasion.html

3 Rogerdwemn Rogerdwemn | E-mail | Web | Úterý v 14:40 | Reagovat

Dissertation Writing Service - EssayErudite.com

Our https://essayerudite.com/dissertation-writing-service/ provides a full-scale writing assistance accessible online 24/7.
Apart from many other writing companies, we are rather picky when forming a professional staff of experts.
Moreover, we try to make our every customer feel safe and pleased with the service.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama