Leden 2010

Vděčnost britských labouristů

31. ledna 2010 v 9:19 | הלט

Britský ministr pro mezinárodní rozvoj poděkoval Svatému otci Benediktu XVI. za katolické vzdělávání...


הלט


Prototyp T-50 ve vzduchu

29. ledna 2010 v 9:09 | הלט
Pětačtyřicet minut prý trval první let prototypu ruského bojovníka páté generace.

Někteří ten aeroplán chtějí srovnávat s Raptorem. Blahé paměti...
Výroční zvěsti Baracka Husejna

29. ledna 2010 v 8:20 | הלט

Nejvyšší soud otevřel dveře cizím vlívům na naše volby!

Vytvořím pracovní místa!

Přebíral jsem to tady v hrozném stavu.

Ať se homosexuálové v armádě vyřádí!
Program Constellation? Ne. Program Globální oteplování!

הלט

Osvětim

28. ledna 2010 v 0:54 | הלט

Tábory smrti v Osvětimi a Birkenau rudoarmějci neosvobodili


Prohlášení bývalého vězně německých nacionálních socialistů:

Nikt nie wyzwalał Auschwitz i Birkenau

"W dniu 27 stycznia 2005 r. z całego świata przybyły do Oświęcimia delegacje tych, którym los pozwolił przeżyć piekło obozów koncentracyjnych Auschwitz i Birkenau. Lansowane przez media hasło: 60. rocznica wyzwolenia obozów wywołało wśród nich nieśmiałe uwagi, ale nikt nie poważył się wówczas, w podniosłej atmosferze uroczystości, na głośny protest co do fałszywego określenia "wyzwolenie". A przecież jest to ewidentna nieprawda, jako że nikt nie wyzwolił przed 60 laty ani obozów, ani ich więźniów. Można mówić jedynie o wkroczeniu żołnierzy Armii Czerwonej do opuszczonych przez Niemców fabryk śmierci. Zastanawia nas, komu zależy na tym, aby ta sama propaganda, którą komuniści karmili polskie społeczeństwo przez 44 powojenne lata, była kontynuowana w niepodległej Rzeczypospolitej. Kto odpowiada za to, że nasza historia jest nadal interpretowana pod kątem potrzeb i interesów innego państwa?

Najwyższy czas przedstawić prawdę o tamtych wydarzeniach zgodnie ze świadectwem żyjących jeszcze więźniów i ustaleniami naukowców.

Ostatnie apele odbyły się w obozach Auschwitz i Birkenau 17 stycznia 1945 r. Następnego dnia sformowani w kolumny więźniowie opuścili - eskortowani przez załogę SS - teren obu obozów w ramach ich planowanej ewakuacji. Wieczorem 18 stycznia nieliczni pozostali w obozach więźniowie byli już wolni.

Minęło długich 9 dni, gdy 27 stycznia do Auschwitz i Birkenau wkroczyły pierwsze oddziały Armii Czerwonej. Nie może być więc mowy o żadnym wyzwoleniu obozów.

Oburzającym gestem było w tej sytuacji wręczenie przez prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego na ręce prezydenta Władimira Putina medalu dla upamiętnienia tych, którzy zginęli przy uwolnieniu obozów. Odbieramy to jako kpinę z historii, a w szczególności z więźniów, którzy przeżyli i mogą świadczyć prawdę o zdarzeniach ze stycznia 1945 r.

Fałsz o rzekomym wyzwoleniu Auschwitz i Birkenau przez Armię Czerwoną jest szeroko kolportowany na cały świat. Trzeba położyć temu kres. Polska - jako suwerenny kraj - powinna sama pisać swoją historię bez względu na aktualne polityczne uwarunkowania, nie pozwalając nikomu na jej zniekształcanie.

Kazimierz Kemmer, Przewodniczący Rady Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie."

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

Žádný stát na světě nereagoval přiměřeným způsobem na nótu polského ministra zahraničí v Londýně ze dne 10.12.1942, která apelovala na nalezení způsobu, jak nacistům zabránit v masovém vraždění v koncentrácích, připomněl bývalý vězeň číslo 4427 Władysław Bartoszewski. Vlády Velké Británie i Spojených států přitom nejenom od Jana Karského věděly, co se v Auschwitz-Birkenau děje.

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

Od léta 1944 polské podzemí posílalo na Západ informace o táboře i s plány, avšak k žádnému bombardování cest či nádraží, aby se nacistům znemožnila evakuace tábora, nedošlo, píše Dariusz Baliszewski.

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +

V rámci spolupráce NKVD s Gestapem předali bolševici nacistům na čtyři tisíce německých komunistů a Židů, kteří žili v Sovětském svazu.

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
הלטNejvyšší čas z Evropské unie zmizet

26. ledna 2010 v 10:26 | הלט

Doktor Špidla s Barrosem a kolektivem dalších eurokratů, jimž vypršel mandát loni na podzim, ale vesele ordinují dál, prý tlačí na Londýn, aby srovnal křesťany.

Prý by chtěli nějaké výjimky, prý jim je britská vláda slibovala... Ale eurorovnost je eurorovnost.


Horní sněmovna už potřetí odmítla vládní návrh novely antidiskriminačního zákona. Zdravý rozum zvítězil, říká baronka Warsiová.


Na tahu teď budou špidlíni, ale promluvit by už konečně měli všichni Britové. Myslím.

הלט

UNITED IN HATE

26. ledna 2010 v 7:47 | הלט

Po pádu komunismu se levičáci přeorientovali na podporu islamismu, říká Jamie Glazov z FPM.

Jiný levičák, tehdy z Berlína, se také bratřil s islamistou. Společným jejich jmenovatelem byla nenávist k Židům.

Nebyl to náhodou berlínský byt velkého muftího Haje Amina al-Husseiniho, kde se našly plány nacistického vyvražďovacího tábora?

Holocaust jako definitivní řešení selhal, pravil nedávno malajský expremiér Mohamad.

Malý džihád "Palestinčat" pro velkou Alláhovu věc.

Hej, bloudím Londýnem už dvě hodiny a tu šparkasu OIK, kde vybírají na trotyl, pořád nemohu najít, pomůžete mi? - otázka roku 2011?

הלט

Roe v. Wade

25. ledna 2010 v 18:19 | הלט

Jak dlouho ještě vydrží verdikt v cause Roe v. Wade?Jiří Paroubek odchází z politiky za heretikem Husem

24. ledna 2010 v 19:47 | הלט

Pozoruhodná zvěst se objevila na webu socialistů: "komtři" asistovali panu Paroubkovi, když "křil". Výčet vzácných hostů ovšem nemají v Museu V.I.Lenina kompletní, doplňuje ho Týden:

Mezi hosty byl i místopředseda ruské Státní dumy Alexander Babakov. V kostele mu bylo přidělené čestné místo. Seděl v lavici nejbližších přátel Jiřího Paroubka.OSN: Haló, co bude s kysličníkem?

22. ledna 2010 v 7:46 | הלט |  Globální zámraz

OSN by prý ráda rychle věděla, co uděláme se sodovkovým plynem, aby se svět neuvařil,
jak věští IPCC. (Guardian)

הלט


Soud s Geertem Wildersem

20. ledna 2010 v 23:27 | הלט


"Mister Speaker, judges of the court,

I would like to make use of my right to speak for a few minutes.

Freedom is the most precious of all our attainments and the most vulnerable. People have devoted their lives to it and given their lives for it. Our freedom in this country is the outcome of centuries. It is the consequence of a history that knows no equal and has brought us to where we are now.

I believe with all my heart and soul that the freedom in the Netherlands is threatened. That what our heritage is, what generations could only dream about, that this freedom is no longer a given, no longer self-evident.

I devote my life to the defence of our freedom. I know what the risks are and I pay a price for it every day. I do not complain about it; it is my own decision. I see that as my duty and it is why I am standing here.

I know that the words I use are sometimes harsh, but they are never rash. It is not my intention to spare the ideology of conquest and destruction, but I am not any more out to offend people. I have nothing against Muslims. I have a problem with Islam and the Islamization of our country because Islam is at odds with freedom.

Future generations will wonder to themselves how we in 2010, in this place, in this room, earned our most precious attainment. Whether there is freedom in this debate for both parties and thus also for the critics of Islam, or that only one side of the discussion may be heard in the Netherlands? Whether freedom of speech in the Netherlands applies to everyone or only to a few? The answer to this is at once the answer to the question whether freedom still has a home in this country.

Freedom was never the property of a small group, but was always the heritage of us all. We are all blessed by it.

Lady Justice wears a blindfold, but she has splendid hearing. I hope that she hears the following sentences, loud and clear:

It is not only a right, but also the duty of free people to speak against every ideology that threatens freedom. Thomas Jefferson, the third President of the United States was right: The price of freedom is eternal vigilance.

I hope that the freedom of speech shall triumph in this trial.

In conclusion, Mister Speaker, judges of the court.

This trial is obviously about the freedom of speech. But this trial is also about the process of establishing the truth. Are the statements that I have made and the comparisons that I have taken, as cited in the summons, true? If something is true then can it still be punishable? This is why I urge you to not only submit to my request to hear witnesses and experts on the subject of freedom of speech. But I ask you explicitly to honour my request to hear witnesses and experts on the subject of Islam. I refer not only to Mister Jansen and Mister Admiraal, but also to the witness/experts from Israel, the United States, and the United Kingdom. Without these witnesses, I cannot defend myself properly and, in my opinion, this would not be an fair trial." (GW)


Největší mešita v Evropě... Pro největší džihádisty. (CHPA)

הלט

Al Kajdá z Arabského poloostrova

20. ledna 2010 v 8:12 | הלט
Šest let po zavraždění Paula Johnsona americké ministerstvo zahraničí objevilo, že Al Kajdá na Arabském poloostrově je banda teroristů.

To je tedy výkon. (Jawa)

Kdyby ministerstvo nevědělo, kudy dál, zde je malý návod.

A pozor na Awlakího, prý nebyl v kontaktu jen s vrahem z Fort Hoodu, ale s desítkami a možná i stovkami Američanů.

הלט

Islám v Evropě

20. ledna 2010 v 7:53 | הלט
Tady se prostě burka nosit nebude...Hurá, muslimská škola!הלט


Massachusettská lidová republika padla

20. ledna 2010 v 7:22 | הלטAsi si soudruzi mysleli, že mohou vrhnout Ameriku o desítky let nazpátek. (WSJ)

Kampaň demokratky, zasloužilé prokurátorky, byla drobátko nervózní. A asi dost "telefonická".

הלט

Geert Wilders dnes stane před soudem

20. ledna 2010 v 4:08 | הלט

Jsme na křižovatce: Chceme právo šaría? Anebo chceme západní právo?


הלט