Červen 2009

Ze života dětí ve Spojeném království homosexuálů a islamistů

29. června 2009 v 10:00 | הלט

Než přijde řeč na hrdý Gaylbion a Al Bion, zaznamenejme, jak naši poslanci hlasovali o antidiskriminační normě.

V zemi, které se dosud říkalo "Spojené království Velké Británie a Severního Irska", funguje už pětaosmdesát šarijátských soudů. (Daily Mail; zpráva Civitas)

Jak Choudary zalláhovatěl jedenáctiletého kluka. (Daily Mail)


Katolické organizace, které v zemi - dosud zvané Británie - zprostředkovávají adopce dětí, jsou povinny svěřovat je do péče homosexuálů. (CYPN)

Televizní pořady, hudba, peníze, přátelé, rodina, to jsou věci v životě důležité. A Bůh? (The Daily Telegraph)

הלט

P.S.: Židé a křesťané proti antikultuře smrti. (The Daily Telegraph)

Vítěz íránských voleb: Benford

29. června 2009 v 4:41 | הלט
"Vezmeme-li větší skupinu dat (například 1000) reprezentujících jakoukoliv přírodní veličinu (například soubor fyzikálních konstant nebo ceny zboží v místním supermarketu), jaká je pravděpodobnost, že určité číslo bude začínat jedničkou? Na první pohled je odpověď jasná: Počáteční číslovka může být 1, 2, 3,... až 9 (vyloučíme nulu, která může být libovolně přiřazena před jakékoliv číslo). Tedy pravděpodobnost výskytu jakékoliv číslovky na prvním místě je 1/9 = 0,111 neboli 11,1 %. Takže z 1000 čísel by 11,1 %, tj. zhruba 111 čísel, mělo začínat jedničkou (stejně jako dvojkou, trojkou atd.). Je to tak skutečně?

Odpověď 1/9 kupodivu neplatí. Benfordův zákon říká, že ve skupině čísel reprezentujících reálné hodnoty čehokoliv bude jedničkou začínat zhruba 30 procent čísel, dále pak 17,6 % čísel bude začínat dvojkou, 12,5 % trojkou a jen 4,57 % devítkou. To znamená, že z 1000 čísel v průměru 300 bude začínat jedničkou, 176 dvojkou a pouze 46 bude mít na prvním místě devítku...

Nejde o žádný matematický trik, ale o skutečný přírodní zákon, kterým se řídí soubory jakýchkoliv přirozených dat, bez ohledu na jejich podstatu nebo fyzikální jednotky. Jedinou podmínkou je, že data musí být v minimálním rozsahu tří desítkových řádů).

Podle Benfordova zákona procentuální pravděpodobnost p (%) výskytu číslovky D (tj. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9) na prvním místě v libovolném souboru dat se dá vypočítat z rovnice:

p (%) = 100 log [1+ (1/D)].

Tento přírodní jev poprvé zveřejnil matematik Newcombe v American Journal of Mathematics (1881) 4, 39-40. Newcombův článek ale upadl v zapomnění a tuto pozoruhodnost znovu objevil roku 1938 fyzik Frank Benford. Všiml si zajímavé skutečnosti, že logaritmické tabulky v technické knihovně měly mnohem víc ohmatané stránky s čísly počínajícími jedničkou.

Aplikace Benfordova zákona je dalekosáhlá. Máme-li větší soubor jakýchkoliv dat, můžeme poměrně jednoduchým statistickým rozborem lehce zjistit, jsou-li data skutečná (přírodní), nebo podezřelá. Například vezmeme-li vyplněný formulář daňového přiznání, správně vyplněné údaje by měly víceméně zapadat do Benfordova statistického výskytu první číslovky. Stejně tak se dají analyzovat výsledky voleb, vědecká data, ekonomické údaje apod. Pochopitelně ale platí základní pravidlo statistiky: Čím více dat, tím lepší souhlas s teoretickou křivkou. Chovat se takto mají i účetní položky - při podvodech prý lidé často udělají chybu právě v tom, že se snaží, aby všechny číslice byly v jejich výkazech zastoupeny stejně často, tedy "náhodně". Je ovšem jasné, že Benfordův zákon, tak jako veškerá statistická pravidla, bude u malého počtu čísel působit různou mírou rozmazaně...

Jak je to všechno vůbec možné? Někdy se odpověď zdá být nasnadě. Třeba u pořadových čísel domů v ulicích je jasné, že všechny ulice budou mít dům s číslem 1, řada ulic bude mít čísel méně než 20 atd. Pokud si vezmeme města s více než milionem obyvatel, pak je také jasné, že bude existovat více měst milionových než devítimilionových." (FMP)

A k čemu to může být dobré při analýze údajných dat z íránských prezidentských voleb? Francouzský astrofyzik Boudewijn F. Roukema si všiml, že když íránské MV zveřejnilo počty hlasů kandidáta Karubího, čísla v nepravděpodobném množství případů začínala sedmičkou. :-)


הלט

Zednáři stloukají bednění pro základy příští eurokomise

28. června 2009 v 15:12 | הלט
Loni si prý pan Barroso pěkně popovídal s bratry vinglisty. V pátek se společně s prý křesťanským demokratem Pötteringem a eurokomisaři pro pomoc Michelem a vzdělavatelství Fígeĺem a houfem zednářů a atheistů radil, jak osvícenství může pomoci upevňovat eurohodnoty v krizové době.

Eurofunkcionáři uhostili:

FEDERATION HUMANISTE EUROPEENNE

M. David Pollock - Président

M. Rob Buitenweg - Vice Président

ASSOCIATION EUROPEENNE DE LA PENSEE LIBRE

M. Alan Frommer - Président

M. Tony van der haegen - Vice Président

CENTRE D'ACTION LAIQUE (Belgique)

M. Pierre-Arnaud Perrouty - directeur de la Cellule Europe et International

GRAND ORIENT DE BELGIQUE

M. Jef Asselbergh - Grand Maître Adjoint

FEDERATION ESPAGNOLE DU DROIT HUMAN

M. Manuel Lopez Alvarez - Président

M. Gonzalo Tapia Suarez - Vice Président

GRANDE LOGE SYMBOLIQUE ESPAGNOLE

M. Eddy BONTE - Grand Conseiller

GRAND ORIENT DE FRANCE

M. Pierre Lambicchi - Grand Maître

M. Patrice Billaud - Grand Officier pour les Affaires Extérieures

GRANDE LOGE FEMININE DE FRANCE

Mme Yvette Nicolas - Grande Maîtresse

Mme Catherine Charles

FEDERATION FRANÇAISE DU DROIT HUMAIN

M. Michel Payen - Président

Mme Denise Thessier - Vice Présidente

ORDRE MAÇONNIQUE INTERNATIONAL DELPHIE (Grèce)

M. Vassilios Patkas - Grand Maître

M. Ina Piperaki - Affaires Extérieures adjointe

GRANDE LOGE D'ITALIE

Prof. Luigi Pruneti - Grand Maître

Mme Lina Rotondi - Grande Chancelière Adjointe

GRANDE ORIENTE LUSITANO (PORTUGAL)

Prof. António Reis - Grand Maître

NATIONAL SECULAR SOCIETY (UK)

M. Keith Porteous Wood - Executive Director

M. Stephen Evans - Administrator

הלט

Lední medvěd ohrožen! Proč? No kvůli Kodani přece!

28. června 2009 v 12:27 | הלט |  Globální zámraz
Už stereotypní uhlíková opera: Lidé ubližují medvídkům... (The Daily Telegraph)

הלט

Klimatický dům uhranul Hanu Scharffovou

28. června 2009 v 11:46 | הלט |  Globální zámraz
Emocionálně na návštěvníky jistě silně působící "Dům klimatu" otevřeli v Německu. Reportérku Hanu Scharffovou tak ohromil (19:20), až plácala nesmysly o ohrožení planety lidskými thermiony. Že si Bremerhaven v ČT přejmenovali na Bremenhaven, už ani nepřekvapí. Stacionární cirkus IPCC prý chce oblbnout až 600 000 lidí za rok.הלט

P.S.: Statistiky nabízejí někdy netušené korelace. Třeba mezi "oteplováním" a cenami poštovních známek:

Počtáři od pana Baracka

28. června 2009 v 8:17 | הלט
Zajistit statistické sčítání po celých Státech, to je velká fuška. Pán z Bílého domu ale má četné pomocníčky. Výsledky jistě budou zajímavé.

הלט

Mír Musáví a Michael Jackson

27. června 2009 v 5:02 | הלט

Snad v představě, že spojí příjemné s aktuálním a užitečným, kdosi stvořil toto video, v němž ukazuje násilnosti v íránských ulicích, obrázky bláznivého fanatika Ahmadínežáda a jeho mentora Mezbah-Jazdího a nechává prozpěvovat pana Jacksona ze záznamu. Objeví se tam i tato kompozice (1:19):
Nevím.

Násilnostem zobrazeného typu nefandím. Pokud Peršané dospěli, měli by pořádně připravit svržení režimu a uvěznění mulláhů, ale rvát se s gardami, milicemi a policisty nic nepřinese.

Že ještě nedospěli, naznačuje i velebení řezníka z Bejrútu.

Michaela Jacksona si sám doma nepouštím, ale prosím, může to být věc vkusu.


הלט

Mlha přede mnou, mlha za mnou. Byly tam ty děti?

27. června 2009 v 4:38 | הלט


Rzeczpospolita v polovině června otiskla karikaturu Andrzeje Krauzeho a nyní článek pana Terlikowského o homosexuální revoluci a bourání západní civilizace homosexuálními aktivisty.

Myslím, že by bylo dobré, kdyby ten článek přeložily a otiskly nějaké české noviny, aby se konečně začalo pořádně veřejně debatovat i u nás.

V Americe se stala zvláštní věc: Chicago Tribune vylíčil, jak jedna škola vede mrňousky k "solidaritě" s homosexuály, jenže... Něco tady nesedí, nesedí.

Litevský prezident Valdas Adamkus vrátil Sejmu zákon o ochraně dětí před informacemi schopnými je morálně ohrozit, zákonodárcům vytýká nejasné definice, které by umožnily libovolné interpretace.

Adamkuse o vetování zákona žádaly tzv. nevládní organizace, mezi nimiž nechyběly všelijaké pederastické spolky.

הלט

Senátor Inhofe doufá, že Senátem klimatický zákon neprojde

27. června 2009 v 3:59 | הלט |  Globální zámraz

Jistě i objevný výklad absolventa několika vysokých škol Baracka Obamy, že hrůznost oxidu uhličitého tkví v tom, že zamořuje vodu, již pijeme, přispěl k tomu, že Sněmovnou prošel návrh "klimatického zákona". Hlasování o pokusu zničit americkou ekonomiku dopadlo poměrem 219:212. (RS)

Roční náklady amerických rodin by zákon zvýšil od 1 010 do 2 779 dolarů (jiné propočty dávají ještě vyšší čísla), za což by si koupily "snížení teploty" o 0,013 stupně Celsia. (NPA)

Senátor Inhofe doufá, že návrh v Senátu pojde. "Between the years of 1998 and 2005, I was the only member of the United States Senate who would take on what I call 'the Hollywood elitists' and the United Nations on this hoax called global warming and I went through seven years of purgatory on that issue." (CWN)

Trošku asi zkušenost, jakou má u nás Václav Klaus.

Američané by měli vědět, jakou šílenost odhlasovávají jejich zvolení zástupci. (WSJ)

הלט


Sestro, sundáte ten křížek z krku? Ne!

25. června 2009 v 5:39 | הלט

Paní Heleno Slatterová, sundáte ten křížek? Ohrožujete pacienty!

Nesundám, odcházím z nemocnice!

הלט

ČSSD: Komunismus nebude dnes, ale zítra možná ano

25. června 2009 v 5:26 | הלט
Obyvatelstvo bývalého Musea Vladimíra Iljiče Lenina uspořádalo včera akci "Svíčka za oběti komunistického režimu - pravda proti fikci o antikomunismu v české společnosti" s tiskovou konferencí.

Blíží se volby a socialisté by rádi v síti i nějakou tu rybku ze středního proudu. A tak se rozhodli předvést, jak moc se liší od komunistů. Na tiskovku pozvali i bývalého mukla z uranových lágrů Jaroslava Pelikána. Tragickou postavu.

Vystoupil jako první. A dosvědčil, že socialisté se od komunistů zase tak moc neliší:

»Já jako mam určitou teorii, víte? A sice ta teorie je v tom, že já rozeznávám dva druhy, a sice komunisty a bolševíky. Komunisté, to jsou lidi..něco jako náboženská sekta, ti věří něčemu, co nelze..co si myslí, že se..že by se mohlo splnit, ale ono to splnitelný neni, protože..ZATIM TEDA ASPOŇ! to splnitelný neni, takže s tima se dá nějakym způsobem mluvit, dá se s nima debatovat a nejsou zákeřný. Kdežto bolševík, to je pravý opak. To je tvrdej materialista leninskej, stalinskej, kterej jde..jedině..co je tvoje, to je moje, a co je moje, do toho ti nic není. Takže..hehe..já nevim, co bych vám eště k tomu řek.« (ČT)

הלט

Pohlaví je konstrukt, pryč s ním!

25. června 2009 v 0:34 | הלט
Na causu zločinu spáchaného na Davidu Remienovi jsem narazil před pár dny v článku Matyáše Zrna:

Gender tady, gender tam, všude kam se podívám...

O tom, co je to vlastně gender a proč je genderová agenda největším nebezpečím
pro křesťanskou společnost od pádu komunismu

Už jste se setkali s genderem? Že ještě ne? O mnoho jste sice nepřišli, ale mohlo by to být poučné setkání. O genderu je totiž dobré něco vědět. Dřív než vás dostihne. A on vás dostihne. Určitě. Gender sice nikdo nikdy neviděl, ale přesto je ho všude plno. Gender je v základních dokumentech EU, gender je na školách, gender je v televizi, gender je dokonce i mezi lidovci. Takže co je to vlastně gender?

Gender je označení tzv. kulturně vytvořených rozdílů mezi muži a ženami. Zatímco pohlaví (sex) je vrozené, gender je jakési "sociální pohlaví", které s tím biologickým nemá nic společného. Pořád Vám to není jasné? Inu, podle genderových věrozvěstů a věrozvěstek jste sice podle svých pohlavních znaků muž či žena, ale podle svého genderu můžete být čímkoliv. Ženou s penisem, mužem, který se cítí jako lesbická žena nebo čímkoliv jiným, genderů jsou prý desítky. A to, že když se někdo narodí jako muž či žena, tak se od přirozenosti chová určitým způsobem, je prý fatální omyl, způsobený tisíciletou mužskou dominancí a samozřejmě křesťanstvím, konkrétně katolickou církví. Schytali to ovšem i biologové, protože podle "gendristů" neexistuje odlišně vyvinutý a jinak používaný mužský a ženský mozek (třeba v tom, co ví každý - že ženy se lépe orientují v množství drobných jevů než v dálkové orientaci. Byly totiž po stovky tisíc let zvyklé sbírat drobné plody v blízkosti obydlí, zatímco muži museli v dálce shánět větší potravu, například mamuta...

Výsledkem je to, že ženy si sice všimnou každého flíčku na obleku, ale najít na mapě Pardubice jim dělá problémy). Neexistují také žádné přirozené mužské a ženské role (tedy, že dívky tíhnou spíše k tomu být ošetřovatelkami nebo učitelkami než strojními zámečnicemi a hutnicemi). A pokud ano, jedná se o tzv. genderové stereotypy, které je nutno vyvrátit, rozkutat a zadupat do země.

Společné záchody!

Nejlépe tak, že budeme od malička učit děti "osvobozovat" se ze zajetí genderových stereotypů. Jako to dělá třeba sdružení Žába na prameni. Aktivistky z tohoto sdružení Žába (za peníze daňových poplatníků) našim dětem ve školách vyprávějí genderově korektní pohádky o tom, jak drak unesl prince a zachrání ho princezna. Dětem se to sice nelíbilo, ale to jsou právě ty tzv. genderové stereotypy, které se mají odbourat. Ovšem převychovat se podle Žáby na prameni
mají i učitelky. Když některá na semináři oné povedené organizace řekla "Jsem pedagog…", hned jim "přední odbornice na genderovou lingvistiku" vysvětlila, že "užívání nevhodných výrazových prostředků reprodukujících tradiční genderové role konzervuje rituály utvrzující mužskou dominanci". Uff… tak tohle je pro změnu generické maskulinum. To, že v češtině množné číslo mužského rodu zahrnuje i rod ženský, je totiž podle věrozvěstek feminismu výsledek mužské dominance. Takže občanky a občané, odbornice a odborníci, krabi a krabice, slepice a slepci, hosté a hostky.
Samozřejmě, nekončíme jen u jazyka. Důležité je i rozdělení pánských a dámských záchodků na školách. "Fyzické oddělení žen a mužů vytváří ospravedlnění pro jejich rozdílnost. Tím, že například oddělíme mužské a ženské záchodky, že oddělíme kabinety podle pohlaví, vlastně zvýrazníme domnělé odlišnosti mezi muži a ženami." Vida, takže muži a ženy nemají záchody zvlášť, protože jsou rozdílní, ale naopak. Jsou rozdílní, protože mají oddělené záchody. Mohlo by to být k smíchu, ale není.

Tzv. agenda genderové rovnosti představuje v současnosti největší nebezpečí křesťanskému obrazu člověka. To, že jste na ni zatím nenarazili nebo že působí na první pohled nevinně, by vás nemělo oklamat. Marxův Kapitál také nikdo nebral vážně a carská cenzura ho dokonce povolila vydat v Rusku. Prý jde jen o hromadu grafů a čísel. Následky neseme dodnes... I když se to často zpočátku nezdá, myšlenky mají důsledky. My ty důsledky můžeme sledovat už nyní.

Ženy s motorovou pilou

Genderovou agendu sice v České republice prosazuje jen malá skupinka aktivistů a aktivistek (díky štědrému přísunu peněz z Bruselu, soukromých nadací, státního rozpočtu a rozpočtů jednotlivých měst), jde však o velmi vlivnou skupinku. Díky svému finančnímu zázemí, agresivitě, naivitě jedněch a strachu druhých, se jí podařilo stát se fakticky mluvčími žen v České republice.
Nepočetné aktivistky dokázaly vytvořit neuvěřitelné množství navzájem neformálně provázaných organizací (což jim samozřejmě ulehčuje získávání dotací).

Zastřešeny jsou v tzv. České ženské lobby, jíž byla donedávna členem i Unie katolických žen (ta letos z České ženské lobby vystoupila pro nesouhlas s jejich podporou potratů a adopcí dětí homosexuály). Na internetu naleznete nejméně tucet velmi kvalitně (za cenu stovek tisíc korun) vytvořených webových stránek s jejich propagandou. Vydávají příručky jako "Gender do škol" a genderové omalovánky, kde máma nemele maso, ale jezdí autem, zatímco tatínek vaří snídani (v liberálních státech Západu jsou už dále, tam vaří dva tatínci nebo autem jedou dvě maminky). Mají své pořady v rádiu a televizi, své katedry na vysokých školách, kde produkují další a další generace zastánců své ideologie. Mají oporu v materiálech EU, které tzv. "gender mainstreaming" (tedy povinnost posuzovat jakoukoliv politiku z hlediska rovnosti žen a mužů) povýšily na dogma.

V německé spolkové zemi Durynsku už musí každá obec nad 10 000 obyvatel kontrolovat své rozpočty z hlediska tzv. genderového rozpočtování, miliony eur se vyhazují na projekty typu "Gender mainstreaming ve výstavbě měst" či "Gender mainstreaming v Národním parku Eifel" (výsledkem je, že by se z informačních tabulí tohoto národního parku měly odstranit obrázky jelení říje). Probíhají akce typu "Nová povolání pro chlapce" (kde se hoši v posledním ročníku základní školy motivují k tomu, aby si vybraly obory jako kadeřník, ošetřovatel či vychovatel v mateřské školce) a ženám se doporučují kurzy práce s motorovou pilou. V Anglii probíhají kampaně na zapojení žen do kovoobráběcího průmyslu, v Norsku musí být 40 procent žen v dozorčích radách soukromých společností (ačkoliv jde třeba o ropný průmysl, kde mnoho žen nepracuje...) a ve Francii se utratily miliony eur na projekty typu "Zvyšování sebevědomí žen ve venkovských oblastech".

Fondy EU snesou zřejmě všechno. U nás jen změna vlády v roce 2006 zabránila vládní kampani zaměřené na rovné zastoupení žen a mužů při péči o domácnost (jako by vláda měla co mluvit do toho, kdo bude u nás doma vynášet odpadky...). Kromě toho Evropská unie tyto své nápady ve formě jakéhosi kulturního imperialismu vyváží do zemí, kde má vliv, a podmiňuje jimi svou zahraniční pomoc. Výsledkem je, že v Bosně a Kosovu sice máme 30 procent žen v parlamentech,
ale reálnou situaci žen v obou zemích to nezlepšilo ani o píď. I nová strategie pro Afriku zahrnuje rovné postavení žen a mužů jako klíčový prvek ve všech národních rozvojových strategiích.
Připomíná to nátlak na Nikaraguu, aby uvolnila zákaz potratů, jinak přijde o rozvojovou pomoc EU.

Genderové plány EU

Pořád se vám to zdá málo? Že jen straším? Ale co rezoluce Evropského parlamentu, která nakazuje divadelním souborům genderovou vyrovnanost? Co nová antidiskriminační směrnice Evropské komise? Zavádí faktické právo na bezbariérové bydlení (každý inzerát, který bude nabízet byt bez bezbariérového přístupu, bude diskriminační). Sexuální obtěžování se zavádí jako forma diskriminace ve všech sférách, včetně manželství (jako diskriminační se může brát i pouhý sexuální návrh vlastní manželce). Za sexuální obtěžování může být chápáno i pozvání dívky do kina. Autorem tohoto návrhu není nikdo jiný než komisař Vladimír Špidla. Vrcholem je nejnovější nápad z Bruselu o rovném zastoupení žen v misích OSN a EU a to včetně příslušníků policejních a vojenských sil a to i na rozhodovacích pozicích. Že tolik vojákyň a důstojnic v evropských armádách prostě nemáme, asi nikoho nezajímá. Plán Evropské komise pro dosažení rovného postavení žen a mužů hodlá dosáhnout 60 % zaměstnanosti žen do roku 2010. Tzv. Barcelonské cíle zase vyžadují, aby do roku 2010 bylo třicet procent dětí do tří let v jeslích. Evropská komise chce rovněž bojovat proti "stereotypům ve společnosti týkajících se pohlaví". Politika by se prý měla zaměřit na boj se stereotypy týkajícími se pohlaví, a to už od
raného věku. Ano, je třeba školit v této oblasti učitele a studenty a podporovat mladé ženy a muže, aby zkoušeli netradiční obory vzdělávání. To ostatně děláme i my. Aniž by si toho někdo všiml, schválila vloni vláda plán na genderově sensitivní výuku ve školách, která by se měla zaměřovat na odstraňování genderových stereotypů. Jak už to bývá, když jde o feministické výmysly nebo rozšiřování potratové praxe, ministři z ODS a KDU-ČSL, včetně těch, co se označují jako katolíci, hlasovali svorně pro tento nesmysl. Výhrady vznesl jen vicepremiér Vondra. Oč menší debaty se ve vládě vedou nad podobnými hodnotovými otázkami, které mohou formovat výchovu příštích generací, o to více se vedou nad privatizačními zakázkami...

Přitom jde o hodně. Cílem radikálních feministek je - stejně jako u všech totalitních hnutí - rozbít rodinu. Dát státu maximum pravomocí v rodinné politice, postavit proti sobě muže a ženu, a děti vychovávat co nejvíce mimo rodinu - v jeslích a školkách. Ve svém - ať už vědomém či nevědomém - tažení za zničení naší kultury a civilizace se zastánci genderové agendy samozřejmě stavějí i za práva homosexuálů adoptovat děti, sdílejí klimatickou hysterii, prosazují neomezené právo žen na potrat a považují děti za obtíž, kterou je potřeba poslat co nejdříve do jeslí a ve školách jí pak indoktrinovat sexuální výchovou. Své názory samozřejmě halí do přijatelnějšího hávu (doufám, že snad jen proto jim skáče na špek třeba Sdružení žen KDU-ČSL, které na svém sjezdu cituje předního genderového ideologa Petra Pavlíka) a hovoří spíše o rovnosti žen a mužů. To je samozřejmě něco jiného - klasické emancipační hnutí za stejná práva žen si zaslouží veškerou úctu, ostatně jeho průkopníci jako Marie Riegrová-Palacká, Eliška Krásnohorská nebo Vojta a Josef Náprstkovi se nad dnešní feministickou agendou musejí v hrobě obracet.

Útok na rodinu

Když se ale podíváme hlouběji na ideová východiska současného feminismu, zjistíme, že podle nich rodina založená na heterosexuálním manželském sňatku není nic přirozeného, ale že je to naopak umělý sociální konstrukt sloužící konkrétní mocenské dominanci heterosexuálních mužů nad ženami a homosexuály. Zjistíme, že to, co v posledních staletích chápe většinová společnost pod pojmy "rodina", "muž" a "žena", nemá přirozený základ, ale jedná se o konstrukty hájící patriarchální mocenskou hierarchii, ve které dominují bílí bohatí heterosexuální muži. Konečným cílem je radikální osvobození jedince od existujících společenských norem. A jak toho dosáhnout? Samozřejmě s pomocí státu (již zmiňovaný Petr Pavlík: "Hlavní překážkou prosazování politiky genderové rovnosti zůstává nedostatek politické vůle ze strany politických elit." Jinými slovy, stát se má postarat o naplnění tohoto pochybného ideálu).

Věcem se samozřejmě nemůže ponechat volný průběh, protože lidé jsou pod silným a dlouhodobým vlivem tradičních, v kultuře a jazyce zakotvených stereotypních představ o tom, co je to rodina, co je to žena, co je to muž a jak se mají lidé chovat. Musí tedy existovat síla, která emancipaci lidí od sebe samotných urychlí. Tou silou má být právě současný pečovatelský stát. Je nutno umístit co nejvíce žen do pracovního procesu, umožnit jim kariéru a eliminovat jejich pečovatelské role. Ty má na jedné straně částečně, ideálně ve stejné míře, převzít otec, částečně pak stát zřizováním pečovatelských zařízení. Celý tento komplex je označován souhrnným názvem "podpora slučitelnosti rodinných a profesních rolí".

(Poznámka הלט: Rada vlády ČR pro rovné příležitosti na návrh ministra Kocába ustavila 22.4.2009 "Výbor pro sladění pracovního, soukromého a rodinného života")

Nástroje navrhované představiteli politiky rovnosti žen a mužů jsou většinou následující: zkrácení mateřské a rodičovské dovolené. Například v Belgii prakticky musíte dát dítě ve třech měsících do jeslí. Stát vám jinak nedá ani korunu a pouze otcův příjem (díky masivnímu zdanění) rodinu neuživí. Současně legislativní zakotvení prostředků nutí rodiče rozdělit si rodičovskou dovolenou mezi sebe. Finanční podpora rodiny má být maximálně eliminována, neboť příliš podporuje svobodné rozhodování rodin, jak finanční prostředky využít. Namísto toho mají být státní finance soustřeďovány do výstavby kolektivních pečovatelských zařízení. Ta mohou ostatně plnit vícero rolí: na jedné straně odeberou rodině její tradiční pečovatelskou roli, na straně druhé je v nich snazší za pomoci školeného personálu od malička budovat v dětech "správný" obraz rolí muže a ženy. Rodiny, které se rozhodnou služeb nevyužít a setrvat s dětmi doma, mají být trestány snížením či odebráním dávek.

To není fikce, ale realita Belgie či Švédska. Díky čtyřicetileté železné oponě stále ještě zaostáváme za vyspělým Západem. V dobrém i špatném. Má to ale alespoň jednu dobrou stránku. Víme, co nás čeká za pár let. To, co se děje nyní v Belgii či Švédsku, nás čeká nejpozději za deset let. A vzhledem k pasivitě těch, co se v naší zemi označují za pravici, křesťany či konzervativce, možná i dříve.

Matyáš Zrno
S použitím textů
Vojtěcha Bellinga a Jana Jireše

Jak jste si určitě všimli, David Remien v článku není výslovně jmenován, je tam jen popsáno experimentování Johna Moneyho s ním.

Minulou neděli jsem si dovolil v komentářích tento pokus o vtip: "Michale, což Vy ještě neznáte základní Darwinův objev, že homosexuální puzení je oním klíčovým hybatelem na cestě od nedokonalých forem k završení evoluce bezpohlavním lidským druhem? :-)"

Byl to jen vtípek, taková pirueta na bruslích, které kloužou po ledovém povrchu. Pod tím příkrovem je však velká hlubina. V květnu jsem v souvislosti s jedním článkem Lidových novin z těch temnot přivolal postavu Harryho Haye. Ve své knize "Toward the New Frontiers of Fairy Vision…subject-SUBJECT Consciousness" tento neopohanský "elfský" revolucionář vysvětluje, v čem spatřil jádro špatnosti lidské společnosti:

"The world we inherit, the total Hetero-Male-oriented-and-dominated world of Tradition …our history, our philosophy, our psychology, our culture, and very languages of communication-all are totally subject-OBJECT in concept…. Men and Women are-sexually, emotionally, and spiritually-objects to one another…

To all of this we fairies should be, essentially, alien. Because those others with whom we seek to link, to engage, to slip into, to merge with are others like me, are SUBJECTS…like ME…

We haven't as yet learned how to communicate subject-SUBJECT realities. Subject-SUBJECT is a multidimensional consciousness which may never be readily conveyable in the Hetero-male-evolved, two-dimensional or Binary, language to which we are confined….

We must re-examine every system of thought heretofore developed, every Hetero-male-evolved subject-OBJECT philosophy, science, religion, mythology, political system, language-divesting them every one of their binary subject-OBJECT base and re-inserting subject-SUBJECT relation. Confronted with the loving-sharing Consensus of subject-SUBJECT relationships, all Authoritarianism must vanish…

Fairies must begin to throw off the filthy green frog-skin of Hetero-imitation and discover the lovely Gay-Conscious not-MAN shining underneath."

Genderismus není pouhé klábosení pomatených doktorandů v uzavřeném klubu na nějaké universitní katedře. Je to další pokus Zlého zvrátit prostřednictvím člověka pořádek ustanovený Stvořitelem jako dobrý. A pořád stejný trik: Svět je špatný, předělejme ho, osvobodíme se. Yes, we can!

Dva mladí Švédi, kteří se kojili genderismem od gymnasia, se prý rozhodli vychovávat své dnes skoro tříleté dítě v naprosté svobodě. Žádné okovy binarity, jak by řekl Harry Hay, to dítě nemá pohlaví. No tak samozřejmě, že pohlaví má, ale jeho rodiče ho vedou jako bezpohlavní. Švédská "poradkyně pro rovnost" (takové brzy jistě pomnoží Michael Kocáb i u nás) Kristina Henkel tu zrůdnost chválí: Tento experiment může mít dobré výsledky. (The Local)

Krásný nový svět. Androgynní. Gnostický. Bez lidí.

A kdo také přiložil polínko do plamenů genderistického pekla?

PhDr. Vladimír Špidla.

הלט

P.S.: Špidlíni bruselínští jsou i za Louží: Americké děti "trpí" přebíráním vzorů z děl "heteronormativní kultury", ale kulturní revolucionáři je jistě brzy z tohoto prokletí vysvobodí. Kalifornské děti budou ve školách vystaveny indoktrinaci homosexualistické ideologie, úřady po protestech rodičů připustily možnost přehodnocení programu, ale nejdříve za rok. Návrhář Klein podněcuje sexuální delikvenci.

Jedno czarokrásné slovo

24. června 2009 v 7:42 | הלט

Za Hitlera se v Německu říkalo "Bevollmachtiger".

Za Obamy se v Americe říká "Czar".

(CFP)

הלט

Anglie za války...

24. června 2009 v 0:05 | הלט
Kdyby byla jaderná válka... The Guardian, Daily Mail

הלט

Kang Chun-hyeok

23. června 2009 v 6:08 | הלט

Jihokorejský časopis Gwangju News otiskl na přelomu loňského a letošního roku třídílnou sérii vzpomínek a kreseb Severokorejce Kang Chun-hyeoka, jemuž se podařilo uprchnout z komunistického pekla.

1. část (strany 14-16), 2. část (strany 14-16), 3. část (strany 16-18)

Americký postgraduální student Curtis Melvin dává dohromady informace o severokorejském prostředí a zasazuje je do Google Earthu, o své práci hovořil ve FoxNews. Jeho databáze co doplněk GE je ke stažení zde, jeho blog zde. Psal o tom WSJ.

Děti v Kimových koncetrácích chodí do škol a do štol.

Tunely pro Kimovu pumu zřejmě kopali političtí vězni z tábora č. 16.

הלט

Magistr Klepetko v Sofii odolává?

22. června 2009 v 8:19 | הלט

Pan Martin Klepetko, velvyslanec ČR v Sofii, nefiguruje na seznamu devíti ambassadorů, kteří poslali bulharským homosexualistům zdravice před jejich plánovaným pochodem Sofií. A to zastupuje europředsedající Prahu...

Hm. Hm.

Včera prošel Sofií menší průvod pravoslavných bohoslovců a dalších křesťanů, kteří si přejí, aby úřady homosexualistickou agitaci zakázaly, protože nesouhlasí s tím, aby kulturní revolucionáři veřejnými akcemi zastírali rozdíl mezi normálním a nenormálním a zvrácený sexuální pud prezentovali jako užitečný a zdravý. (Bulharský rozhlas)

הלט

Komorous se zapojil do kulturní války v Evropě

20. června 2009 v 3:35 | הלט
Litevský parlament před pár dny uzákonil ochranu dětí před propagováním sexuálních perverzí. (Lietuvos Rytas) Polský poslanec Artur Górski si přeje litevský zákon přeložit do polštiny a předložit k projednání i varšavskému Sejmu. (Dziennik)

Poslal jsem paní poslankyni Šojdrové tento dotaz: "Buďte zdráva, paní inženýrko. Slyšel jsem, že litevský Sejm přijal zákon o ochraně dětí před homosexualistickou propagandou a že polský poslanec Artur Górski ho chce přeložit do polštiny a rovněž prosazovat. Nebyla by to pro Vás inspirace? Děkuji Vám za laskavou pozornost. Tomáš Beran" Na odpověď čekám.

Mezitím jsem se doslechl, že Rada naší vlády pro lidská práva schválila návrh Výboru pro sexuální menšiny na zrušení zákazu adopcí dětí registrovanými dvojicemi homosexuálně obcujících lidí. Zeptal jsem se sekretářky Rady Lucie Otáhalové, proč zpráva o tom není na vládním webu, a dostalo se mi odpovědi: "Jednání Rady, kde byl uvedený podnět schválen, se uskutečnilo včera. Vyhotovení zápisu, včetně příslušných usnesení, bude několik dní trvat. Poté bude vše samozřejmě umístěno na internetových stránkách Rady, jako je tomu i u všech ostatních zasedání."

Zástupkyně MV Jitka Gjuričová prý hlasovala pro návrh. Zeptal jsem se vnitra, proč. Odpověď mi slíbili a upřesnili, že členem Rady je první náměstek Komorous, jehož v Radě zastupuje právě paní Gjuričová.

Lucie Otáhalová mi mezitím také dodala odpověď na můj starší podnět: "Četl jsem tiskovou zprávu výboru k 17. květnu a chtěl jsem se zeptat, o co přesně výbor opírá svou formulaci, že homosexuálové tvoří rodiny." Odpovědi vlastně přišly dvě:

1/ "Dobrý den, Vašemu dotazu úplně nerozumím. Jedná se o popis reality, nikoliv o vyjádření jakési "formulace" nebo názoru." (21.5.)

- k tomu jsem poznamenal: "Jde-li o popis reality, prosím, přibližte mi ji." A přišla druhá reakce:

2/ "Dobrý den,ohledně Vašeho prvního dotazu si Vás dovolím odkázat na detailní článek k tomuto tématu, umístěný na: http://www.diskriminace.cz/do-sexualni/gay_lesbicke_rodicovstvi.phtml."

Zde jsem se v pojednání magistry Štěpánkové dozvěděl, že "Rodičovství, vychovávání dětí a rodina zůstávají posledním tmavým koutem homofobie."

Ilumináti a ilustrátoři jistě svými gama reflektory prozáří tu rodinnou temnici a jejich zářením spálí ono strašlivé rodinné zlo. Zlo, které do prostoru utěšeného živobytí našich pohanských předků zanesli židé a křesťané, jak kulturním revolucionářům ve své často citované práci vyjevil už před lety pan Komenda.
Jsme Borgové, každý odpor je marný.
Asi nebudete milováni.

הלט

Peking: Pro čínské úřady je nejlepší čínské zboží

18. června 2009 v 7:50 | הלט

Čínské úřady dostaly pokyn nakupovat čínské služby a čínské zboží...


To jsem zvědav, jestli si vážně budou kupovat stejný toxický aušus, jaký exportují k nám...

הלט

Program EU: Bída a nesvoboda

18. června 2009 v 7:44 | הלט |  Globální zámraz

Nazývejme věci pravými jmény! vyzývá lord Christopher Monckton: Domnělý boj se změnami klimatu těžce dopadne na chudé lidi, svobodu i suverenitu. (EIR)

Kanonáda před Kodaní: Globální oteplování zabíjí! (National Post)

Cool(-ing) (NewsMax)

הלט