Červenec 2008

Protiuhlíkový Superman

31. července 2008 v 19:15 | הלט
Naše planeta umírá. Leť, Kal-Ale, v mé raketě, nechť tě jiní přijmou jako hrdinu, který zredukuje oxid uhličitý v celé Galaxii, když já tu byl za blázna.
הלט

Tunely se do Pásma Gazy pašuje...

31. července 2008 v 19:00 | הלט
Kdo by čekal rakety, chemikálie, kulomety, mýlil by se. MLÉKO NIČÍM NENAHRADÍŠ!
הלט

FBX-T Raytheonu pro Izrael

31. července 2008 v 8:05 | הלט
Mulláhové míří k atomové pumě. Izrael dostane od Američanů FBX-T. Jak si poradí IAF s ruskými S-300 v Íránu? Takhle.
הלט

Brazilie na cestě k homosexuální diktatuře

30. července 2008 v 14:19 | הלט
Brazilský Senát projednává návrh zákona č. 122, který novelizuje trestní právo podle starých snů Frankfurtské školy.
Homofobní zločinci skončí za katrem.
Kdo je takovým vzorem homofoba? Křesťan přece. Jak psal doktor Palko před třemi lety:
"Prototyp mytologického kresťana nenávidiaceho homosexuálov nájdete v hollywoodskom filmovom produkte Philadelphia. V reálnom živote som nikdy takého kresťana nestretol. Na čom je vlastne založená mytológia o nenávisti kresťanov voči homosexuálom? Na neuveriteľne hlúpom a nelogickom argumente, že ak nesúhlasím s tým, čo niekto robí, vyslovujem nesúhlas s jeho činnosťou, označujem ju za hriešnu, zlú, no tak určite toho človeka nenávidím. Táto kolosálna hlúposť, urážajúca každého s čo len troškou citu pre logiku, je základom celej "hate mythology". Je vskutku kolosálnym podvodom. Ak odhováram priateľa od nesprávneho konania, nenávidím ho? Ak rodič nesúhlasí so všetkými prianiami svojich detí a odmieta ich splniť, nenávidí svoje deti? Ak kresťan katolík ide na svätú spoveď a vymenúva svoje vlastné hriechy, nenávidí sám seba? Liberálna mytológia sa však s nelogičnosťou netrápi. Vždy vsádza na čo najväčší hluk, čo najčastejšie sa opakujúci bezduchý refrén.
Ľavicovým liberálom (podaktorým) však intelekt nechýba, prečo sa tak teda správajú? Nejde o odmietnutie pravdy na snáď najhlbšej úrovni vedomia? Úvahám, prečo je vôbec u ľavicových intelektuálov takéto myslenie-nemyslenie vôbec možné, sa venuje Rio Preisner: "Ide o vzdoropoznanie, /../ nadčlovek modernej gnózy vedome volí lož všade a práve tam, kde poznáva pravdu skutočnosti".
Prvým zlatým pravidlom liberálneho ľavičiara je:
1. Ak ktokoľvek, ale najmä ak je to kresťan, protirečí v homosexuálnej kauze ľavicovej strane akokoľvek slušným spôsobom, obviňuj ho z nenávisti voči homosexuálom.
Toto pravidlo bolo v uplynulých rokoch použité v slovenských médiách snáď v stovkách prípadov. Hana Fábry, ktorá sa označuje za lesbickú politickú aktivistku, píše: "(Palko)...už opäť táral do sveta svoje nenávistné pravdy... Neviem, kam až môže Palko a jeho druhovia vo svojom svätom boji proti akejkoľvek inakosti zájsť... Palko zatiaľ povedal len A - homosexualita je problém, treba ho riešiť. ... Ako riešiť tento problém?... Koncentrákmi? Plynovými komorami?"
Pochopili ste tú logiku? Nesúhlasíš s registrovaným partnerstvom? Iste chceš dať homosexuálov do plynu.
Pojem nenávisť patrí v liberálnych článkoch do titulkov. Martin Porubjak píše v článku "O nenávisti, slobode a obrane občana Palka" o potrebe zákona, ktorý bude i na Slovensku chrániť sexuálne menšiny pred podnecovaním k nenávisti.
Vyjadrenie nesúhlasu s homosexuálnou agendou sa jednoducho považuje za podnecovanie k nenávisti alebo za nenávisť samotnú. Ak by sme však chceli nájsť na Slovensku skutočné prejavy nenávisti voči homosexuálom, hľadali by sme ich (našťastie) veľmi ťažko. Ako minister vnútra si nepamätám nejaké napádania homosexuálov pre ich sexuálnu orientáciu. Ak by k takým prejavom došlo, iste by som sa zasadil za stíhanie páchateľov. (Mimochodom, ako minister vnútra som konfrontovaný s násilím militantných sekularistov, či priamo satanistov, ktorí útočia na veriacich v kostole, s výtržníctvom počas bohoslužieb, so znesväcovaním kostolov po vlámaní, a pod. Snaha postaviť sa proti takémuto násiliu je prijímaná u liberálov s odporom a nevôľou.)
Absencia skutočného napádania a urážok homosexuálov je pochopiteľne pre liberálnu propagandu značný problém. Čo nie je, to si treba vymyslieť. A tak sa vymýšľa."
Jedním z Brazilců, kteří vystupují proti ďábelským paragrafům stodvaadvacítky, je P. Luiz Carlos Lodi da Cruz. TFP
הלט
P.S.: Už v r. 2004 brazilští katolíci rozebírali, jak by euroústava odřezala Evropany od kořenů jejich civilizace.

Právní nihilismus a Lžidmitrij

29. července 2008 v 10:02 | הלט
Sliboval pan doktor Medveděv, že z Ruska udělá právní stát. To má tedy problém: Rozprášit mocenské mafie, ale ochránit před kriminálem trabantíky soudruha Putina.
הלט

Rusové blafují (update: neblafují?)

29. července 2008 v 9:46 | הלט
Na brdský radar by se z Běloruska dal odpálit Iskander M, vyhrožovali zase Rusové.
Tak jsem si vzal mapu a pravítko.
Na kótu 718.8 by to tam od hranice s Polskem měli přinejmenším 723,7 km,
samozřejmě víc, protože po "pravítkové dráze" Iskander nelétá.
Hádejte, jaký má Iskander M dolet... :-)))))
Moskevský asfalt ale pomohl při nedávné přehlídce rozorat pěkně:
הלט
update - 31.7. se v Izvestijích objevilo tvrzení: Pro Iskandery máme ve skladech motory na větší dolet.

Blízká setkání třetího druhu. Rusů s Američany.

29. července 2008 v 8:54 | הלט
Pan doktor Mitchell tuhle vyvolal poprask v britském rádiu slovy o LGM.
Dolehlo to až k uším předsedy ruské ufologické unie Šurinova, jenž hned zapěl druhý hlas:
"Kdyby se malým zeleným zachtělo, už by nás smetli..."
Ale hned dodal, že všem povídačkám se věřit nedá.

S lepším komentářem přišel Ian Brockwell:
Pan doktor Mitchell potřebuje doprodat svou knížku...

My ale víme, že tajná mise Apolla 20 z Měsíce přivezla.... :-)
הלט

Když bude zvíře souhlasit...

29. července 2008 v 4:00 | הלט
V historii amerických morálních revolucionářů XX. věku stojí v první řadě dva pánové: Harry Hay se svým sdružením Mattachine a Radikálními Elfy a pak nějaký Frank Kameny.
První z nich na přelomu čtyřicátých a padesátých let vymyslel, že homosexuálové tvoří kulturní menšinu, již utlačuje většina. Druhý se pak zasloužil o vyřazení homosexuality ze seznamu psychických poruch v sedmdesátých letech, v r. 1971 se stal prvním kandidátem do Kongresu, který se hlásil k vlastní sexuální deviaci.
První už je pár let po smrti, druhý je nadále aktivní. Jeho výdobytky a revolucionářské pomůcky putují do museí a knihoven. Je to přece Američan z nejvíce hodných úcty.
Pan Kameny nedávno našel legitimaci pro sex se zvířetem. Není to prý jeho styl, ale: Typická americká touha po štěstí se může i takhle naplňovat, no a když zvíře souhlasí...
הלט

Klimatické zločiny

29. července 2008 v 2:56 | הלט
1952: Děti, pozor!
Kapitalista chce uškodit naší krásné zemi. Dovolíte mu to? Nebo se semknete do jednoho šiku a jeho zločinu učiníte přítrž?
2008: Děti, pozor!
Neuvědomělí lidé páší klimatický zločin. Chcete se stát klimatickými policisty a zachránit lední medvědy před zkázou?
Nemáš úspornou ledničku? Za mříže s tebou! Pochybuješ o dominantním lidském vlivu na vývoj klimatu? Na popraviště s tebou!
Mnoho dětí znamená ohrožování klimatu, vymyslel pan John Guillebaud a pobídl Brity k řádnému antikoncepčnímu plánování rodiny tak, aby neměly víc než dvě děti (v r. 2007 1,91), protože když by nešli Britové světu příkladem, pomnožilo by se lidstvo tak, že by nám planeta zhynula. (British Medical Journal, The Guardian)
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ve vesmíru existují hvězdy v různých stadiích vývoje, některé z nich dospívají k uhlíkovému vyvrcholení. Jako třeba "T Lyrae".
Je slabounká, okem nespatřitelná, dalekohledem ji ale najdete poměrně snadno, protože se liší od všech okolo. Barvou: Je krásně karmínová.
Pro algoristické fašisty je to jistě hvězda smrti. A to ještě ti dobří lidé netuší, že třiadvacet procent hmoty jejich těl tvoří uhlíci. :-)
הלט

Cynismus Baltů

28. července 2008 v 8:27 | הלט
Hněvivě odpovědělo ruské MZV na prohlášení amerického prezidenta George Bushe, které vydal u příležitosti Týdne porobených národů.
Dovolil si totiž konstatovat, že zlo sovětského komunismu a německého nacismu bylo v minulém věku přemoženo a že společně se vznikem nových demokracií se ve světě rozšířil prostor svobody.
To je ten krutý cynismus Litevců, Lotyšů a Estonců, těch nevděčných baltských národů, které Rudá armáda zbavila jha hitlerismu... A které by si dnes přály svolat nový "norimberský tribunál" pro souzení bolševických zločinů.
הלט

Proč je doktorka Stehlíková proti euthanasii?

28. července 2008 v 7:58 | הלט
»V Kazachstánu byl skutečně vždy silný vztah k seniorům a úcta k nim. Když tam mluví starší člověk, ostatní mlčí.«
Čtu toto vyjádření ministryně Stehlíkové v magazínu ONA Dnes jako možné vysvětlení jejího postoje k euthanasii.
Přiznává se tam také, že se rodičům neodvažuje říkat pravdu, totiž že podporuje homosexuální agendu: »To by moje maminka asi nepřežila.«
הלט
P.S. 1: V americkém Kongresu o gendercidě čínského režimu.
P.S. 2: Nastupuje nová vysoká komisařka OSN pro lidská práva, nebo spíše komisařka pro propagaci zabíjení nenarozených dětí za peníze George Sorose.
P.S. 3: Americká vláda, diskriminace lékařů, kteří odmítají provádět potraty, a definice potratu.
P.S. 4: ESLP a potraty v Irsku.
P.S. 5: Polští postbolševici a sexuální výchova.

Biskupe, vyznej Alláha! Nebo zaplať!

25. července 2008 v 11:46 | הלט
Loni isabelský biskup Martin Jumoad vyzýval k ukončení násilí na Mindanau. Před pár dny předal Radiu Veritas dopis, jímž ho machometáni vyzvali, aby v zájmu míru vyznal Alláha. Alternativou by prý bylo zaplacení "moslemínské daně".


הלט

P.S.: Radio Veritas vysílá i v ruštině

Srbsko: Nekapitulujeme!

24. července 2008 v 9:35 | הלט
Ve čtvrtek vládě navrhnu vrátit velvyslance do zemí, z nichž byli po jejich uznání falešného kosovského státu odvoláni. Bělehrad nebude žalovat rozhodnutí jiných států o uznání tzv. Kosovské republiky, nýbrž podá žalobu na legalitu kosovského aktu.
Ministr zahraničí Vuk Jeremić pro Le Monde.
הלט

Věk Vodnáře: Psychotronika topí wassermannský generál

24. července 2008 v 8:17 | הלט
Boris Tadić vyměnil ředitele zpravodajství a šup, už měl pan doktor pytlík na hlavě. Mladić prý prásknul doktora za slib, že sám nepůjde před ICTY. (The Daily Telegraph, The Financial Times)
Bosenský řezník je po zásluze ve vězení, virtuální premiér Kosova Hashim Thaçi je "po zásluze" na výsluní svých pěti minut slávy. (Břetislav Olšer)
הלט

Pravda a lež. Barack Obama a Izrael.

24. července 2008 v 5:35 | הלט
"V pondělí navštívil Izrael britský ministerský předseda, Gordon Brown. Jen málo Izraelců ale jeho návštěvu zaregistrovalo, protože se média téměř výhradně věnovala jinému politikovi směřujícímu do Izraele, kandidátovi na post amerického prezidenta, Baracku Obamovi. V Izraeli se totiž horečně diskutuje o tom, zda je pro Izrael lepší volbou republikánský kandidát McCain, nebo právě demokrat Barack Obama," píše israel.cz.
Po příletu do Izraele pan Obama, v mládí patrně moslemín, zdůraznil, že si přeje zachovat mimořádné pouto Ameriky s touto zemí: »Na bezpečnosti Izraele mi velmi záleží.« Írán pan Obama vyzval k zastavení jaderného programu. Politolog Daniel Pipes konstatuje, že upřímný byl Barack Obama druhdy, když říkal, že »žádný národ netrpí tak jako palestinský«, tenkrát nepřemýšlel o prezidentské kandidatuře. »To, čeho jsme svědky dnes, je volební kampaň. Jako prezident může Barack Obama zaujmout naprosto jiné stanovisko.« To zase čtu v Rzeczpospolitě.
הלט

Vyznamenání za statečnost pro Matthewa Crouchera

24. července 2008 v 5:19 | הלט
Mariňák Matthew Croucher z Birminghamu skočil v Afghánistánu na nepřátelský granát, aby ochránil ostatní.
הלט

Globální oteplování: Modely IPCC nesedí

24. července 2008 v 4:54 | הלט
Roy Spencer: Poslední výsledky výzkumu mohou mít obrovský dopad na politická rozhodnutí.
הלט


Heritage o protiraketové obraně

23. července 2008 v 3:55 | הלט
הלט

Češi chtějí Lisabon? Češi nechtějí Lisabon?

22. července 2008 v 9:56 | הלט
Seznamte se, prosím: Tenhle pán se jmenuje José Manuel Barroso.
Je významným představitelem Evropské unie.
Rád by setrval i v dalším funkčním období v čele eurokomise.
Že si ho s ničím nespojujete?
Mohu vám pomoci.
Promluvil totiž právě o vás. Ve Francii.
Kdyby bylo v České republice referendum, občané by Lisabonskou reformní smlouvu schválili.
Vemlouval ten dobrý muž francouzským čtenářům: Le Point
Tak už víte, s čím si ho spojit? A přejete si, aby dál vystupoval i vaším jménem?
הלט