Leden 2008

Rodina diktátora našla nový domov. V Rusku.

31. ledna 2008 v 19:35 | הלט
Putin udělil azyl vdově a synovi Slobodana Miloševiče, podle Blicu už v prosinci.
הלט

Ruský OMONovec před litevským soudem

30. ledna 2008 v 8:25 | הלט
Lotyšsko vydalo Litvě bývalého příslušníka zvláštních jednotek sovětského MV Konstantina Nikulina, jehož litevské orgány podezírají z účasti v masakru na litevském "pohraničním přechodu" Medininkai v r. 1991, kde OMONovci zabili několik litevských "pohraničníků". Pokud mu soud prokáže vinu, hrozí mu až dvacet let vězení. Zadržen byl lotyšskými orgány na sklonku r. 2007 v Rize, kde se legitimoval doklady na jméno "Konstatin Michailov". Ostatní pachatelé masakru se podle Vilniusu pravděpodobně skrývají na území Ruské federace.
14. února pořádá litevská ambasáda v Praze slavnostní recepci u příležitosti 90. výročí nezávislosti Litvy. Připijeme si na šanci dosáhnout alespoň nějaké historické spravedlnosti.
הלט

Švejnaroviny: Jsme připraveni vstoupit do EMU

29. ledna 2008 v 21:05 | הלט
Pan profesor se dnes v klubu senátorů ČSSD vyznamenal, když ohlásil, že euro můžeme převzít okamžitě. Povykládal i o potřebě vyrazit se všemi světovými spojenci do války proti kysličníku uhličitému...
Jenže... Co když je to právě naopak? Moscow News. Jenže blázni hrají bohužel prim...
הלט

Zkalifanizovat svět talibanizací a šup za pannami k Alláhovi

29. ledna 2008 v 8:28 | הלט
Jak malému Egypťanovi vyprali saláfističtí bratři mozek a doktor Ajmán z něj málem udělal teroristu...
Doktor Tawfik Hamid, Jerusalem Post 1 + Jerusalem Post 2
Židé a křesťané? Jedna verbež: Nevěříci psiska... :o)
הלט

Uruguajská glasnost

28. ledna 2008 v 20:29 | הלט
Zděšení mezi uruguajskými zpravodajci a pobavení na straně jejich kolegů ze služeb jinde na světě jistě vyvolal demokratizačně-glasnostní počin montevidejské vlády.
Na svém webu zveřejnila seznam 222 příslušníků vojenské rozvědky (Dinacie).
הלט

Slunce už nevyjde nad Atlantidou

28. ledna 2008 v 9:08 | הלט
Sovětský svaz padl, slunce pohaslo... Ale my na Kubě jsme ještě žádnou sochu bratra revolucionáře nesvrhli a žádný náš podnik či školu nepřejmenovali!
הלט

Jak se (ne-)stát fackovacím panákem v Rusku

28. ledna 2008 v 8:47 | הלט
Pan Kasjanov nemůže kandidovat ve volbách do funkce prezidenta Ruské federace, neboť jeho petiční archy obsahují 13,38 % neplatných podpisů, což znamená, že jich tam platných zbylo 1 983 405, a to je málo, oznámila ruská centrální "volební" komise.
Jiní dostali na roli křoví v Putinově operetě od komise razítko. Třeba takový Andrej Bogdanov dva miliony platných podpisů předložil, pašák!
Ale zvláštní pašák. Pro jeho Demokratickou stranu Ruska ve volbách do Gosdumy podle "volební" komise nehlasovalo ani sto tisíc lidí. :o)
הלט

Saddám a ZHN

25. ledna 2008 v 6:39 | הלט
Hovořil jsem se Saddámem Husajnem o jeho zbraních hromadného ničení. Přepočítal se...
הלט

DDT Martina Weisse

25. ledna 2008 v 1:37 | הלט
Redaktor Lidových novin Martin Weiss si zahrává...
Vzal totiž špendlík a píchnul do hnisavého boláku úchylných pravověrů. Tady by se spíš hodilo levověrů. :-)
V komentáři Vládci světa v Davosu se totiž opovážil zmínit o milionu dolarů, které předpředloni na davoských disputérech na boj s malárií vymámila Sharon Stoneová:
"Mnohem víc by pomohla legalizace DDT, ale postavit se proti ortodoxii Greenpeace, jež na zákazu DDT trvá, to si netroufli ani nejmocnější z nejmocnějších."
Je to jako s fantasmagoriemi pana Barrosa na téma omezením uhlíkových emisí za nižší teplotu. Už je z toho také takové levověří, proti němuž ceknout, rovná se politické či společenské sebevraždě.
A co říká o DDT Paul Johnson?
"Příkladem, kdy ekologická lobby způsobila prokazatelnou škodu, je její informačně pomýlená, leč úspěšná kampaň proti DDT. Dnes už se ví, že biologicky škodlivé účinky DDT byly značně nadsazeny a jeho kladné stránky nad nimi vysoce převažují. Ekologové však dosáhli zákazu DDT ve Spojených státech a v mnoha jiných zemí. Na Ceylonu vedl jeho zákaz k rychlému zvýšení úmrtnosti na malárii. Ve Švédsku, tedy v zemi s obzvlášť silnou ekologickou lobby, si opětovné pustošivé účinky hmyzu vynutily zrušení tohoto zákazu; jiné země při anulování požadavků ekologické lobby reagovaly pomaleji. Metoda takové nátlakové skupiny spočívá v tom, že zveřejní poplašnou historku, a když ji vědecký výzkum označí za nepodloženou, rychle přispěchá s další. Veřejná hysterie vyvolaná těmito strašáky je vlastně hlavní překážkou systematické kontroly skutečného znečišťování prostředí, protože jakmile si veřejnost jednou uvědomí, že byla obalamucena, přestane buď brát záležitost vážně, nebo podnikat preventivní opatření, která jsou samozřejmě nezbytná."
הלט

Morálka paní D...

25. ledna 2008 v 0:37 | הלט
...žamily Stehlíkové, nikoli Dulské.
Dům světla dnes uspořádal tiskovku k loni evidovaným případům nových nákaz HIV. Přišla na ni mj. doktorka Stehlíková, ministryně naší vlády, a oznámila, že NGO dostanou hromadu peněz na prevenci. Podle MAFRA paní doktorka pravila: "Počítáme s tím, že nevládní organizace si dotaci rozdělí. Důležité bude například i to, aby vyškolení lidé ovlivnili morální vzorce chování mladých lidí."
Lapám po dechu. Před pár dny paní doktorka totiž otevřela v Domě sexuálních...pardon...v Domě národnostních menšin výstavu emancipace sexuální patologie u nás.
"Za podpory místopředsedy vlády ČR Martina Bursíka a paní ministryně Džamily Stehlíkové se mi podařilo ve spolupráci s bývalými i současnými aktivisty GL hnutí u nás připravit výstavu, která naši cestu za rovnoprávností mapuje," svěřil se na webu GI poradce paní doktorky Jiří Hromada: "Těším se na vás v novém roce, do kterého přeji mnoho inspirativní jinakosti."
Lapám po zbytcích dechu.
60 % případů nové nákazy z r. 2007 se týká homosexuálů. Přesná statistická data jsem nevypátral, SZÚ je ještě asi nevypustil. Data jsou jen za první pololetí 2007:
Těžiště problému: Homosexuální obcování.
A těžiště problematičnosti dosavadní tzv. prevence: Po školách chodí aktivisté a vykládají, že souložení každého s každým je možné, použijí-li dotyční kondom. Pokud jde o fetování, místo kondomu se doporučuje nová injekce. (Když se nedávno předseda Konference biskupů Skotska K.M.P. O´Brian otevřeným dopisem ministryni zdravotnictví Robisonové snažil upozornit, že sexuální zdraví ohrožuje vládní politika, pěkně to schytal.)
Papež Jan Pavel II. k tomu svého času řekl:
"Morálně nepřípustná a pro lidskou důstojnost ponižující je prevence nemoci pomocí prostředků, které negují pravdivý, humánní význam lidské pohlavnosti, a neohlížejí se na zodpovědnost samotného člověka a celé společnosti. Ani nejmenší podnět nemůže vést k tomu, aby křehká lidská konstrukce, místo aby byla hlavním důvodem splňování nejdůležitější povinnosti, otevírala cestu morální degradaci."
"Církev poukazuje na takový životní styl, který respektuje morální hodnoty."
"Aktivní prevence - zvlášť mezi mládeží -, která směřuje k obnovení pravého smyslu života a radosti obětování, pomáhá posílit pocit splnění nejdůležitější mise pomoci nemocným. Oni, tváří v tvář jednostranné a patologické situaci, stejně jako další nemocní, mají právo na to, aby jim společnost poskytla příslušnou pomoc, projevila úctu, porozumění a solidaritu."
Tyto věty si lze kupodivu přečíst na webu našeho národního programu boje s AIDS.
Paní ministryně Stehlíková hovoří o morálce a asistuje amorální exhibici kulturních revolucionářů při jejich ataku na zbytky kulturního fundamentu.
Ze Spojených států jsou k dispozici o šíření HIV čísla CDC za pátý rok.
V prosinci r. 1999 vydal americký Národní institut pro duševní zdraví zprávu, která stvrzovala: "Pokud jde o sebevražedné pokusy, řada výzkumů prováděných v některých státech, ale i v rámci celých Spojených států, prokázala, že homosexuální a bisexuální studenti vyšších škol mají oproti svým heterosexuálním vrstevníkům sebevražedné myšlenky častěji a častěji se pokoušejí o sebevraždu."
Christopher Bagley a Pierre Tremblay provedli v sedmadevadesátém výzkum na vzorku 750 mužů ve věku osmnáct až sedmadvacet let a konstatovali: Frekvence sebevražedných myšlenek a pokusů o sebevraždu je mezi homosexuály proti heterosexuálům vyšší; riziko je u nich 13,9 × vyšší.
Nevím o tom, že by byly k dispozici srovnatelné výzkumy v České republice a běhá mi mráz po zádech z představy, jakou asi morálku může mít paní doktorka Stehlíková na mysli.
הלט
P.S.: Dům světla svou grafickou prezentací sugeruje, že...
Nepřipomíná vám to orwellovštinu? SVOBODA JE OTROCTVÍ! Dekonstrukční šílenost kulturních revolucionářů ukazuje video Českých novin.

Evropská Unie: الله أَكْبَر

24. ledna 2008 v 9:17 | הלט
Evropská unie z mých a vašich peněz přispívá na živobytí doktora Tamimiho, slavného Muslimského bratra, všiml si Harry´s Place. Na co konkrétně? Na učené pojednání o implikacích...přece.

Uf ňuf.

הלט

Smrtonoš na procházce

23. ledna 2008 v 19:29 | הלט
A pak, že na Marsu nikdo nežije...
הלט

Odpověď Rusku: Změnit NATO!

23. ledna 2008 v 18:51 | הלט
V odpověď na blouznění ruských generálů vyzvalo pět bývalých velitelů Severoatlantické aliance k její reformě a zmínilo se o možnosti preventivních jaderných úderů.
הלט

Děti, jestlipak víte, jak úžasný je džihád?

23. ledna 2008 v 6:33 | הלט
Že nevíte? Tak se pěkně posaďte, dostali jsme nové učebnice, kde se o tom píše. Taky se přiučíte arabsky, aby vám byl džihád bližší, a aby z vás vyrostla pořádná islámská džihadla.
הלט

NATO: Bulharsko může, Ukrajina ne.

23. ledna 2008 v 6:15 | הלט
Ukrajinská vláda žádá NATO, aby na summitu v Bukurešti byl schválen plán pro vstup Ukrajiny do Aliance. Zatímco Putin v Sofii minulý týden říkal, že má pro členství Bulharska v NATO pochopení, ambassador Černomyrdin se teď ošívá: To asi přehodnotíme vztahy s Kyjevem.
הלט

Kalifornský klon

18. ledna 2008 v 20:32 | הלט
Experti Stemagen Corp. v La Jolla vyrobili zárodky, které jsou geneticky identickými kopiemi dvou dospělých mužů.
הלט
P.S.: Hrdý Albion spěje k hybridnímu klonu...

Dělnictvo vpřed, zlomíme kapitalistův hřbet!

16. ledna 2008 v 8:35 | הלט
7. ledna vyšlo ve Financial Times povídání o tom, jak učebnice ve Francii a Německu przní mládež a odrazují ji od podnikání, 15. ledna informoval list Le Figaro, že francouzský ministr školství chystá audit učebnic ekonomie... :o)
הלט

Elizabeth Alexandra Mary Windsor

15. ledna 2008 v 10:19 | הלט
Islámští fanatici z ADF chtěli 22. listopadu v Ugandě zavraždit britskou královnu. Výbušniny hodlali ukrýt v přenosovém vozu. WND, The Daily Telegraph
הלט

Byl "prorok" Mohamed pedofil?

15. ledna 2008 v 1:34 | הלט
Podle uchazečky FPÖ o komunální křesílko Susanne Winterové ano. (Die Welt)
הלט

"Zlořečená země"

8. ledna 2008 v 23:37 | הלט
Každý se s něčím potýkáme, někteří se snažíme křižovat se svými plachetkami proti větru determinací. Mečem pravdy rozbíjíme pouta duchů.
The Financial Times otiskly tuhle článek pana Theila o utváření (znetvořování) myslí mladých Němců a Francouzů ve školách, ale v jeho zorném poli jsou jen některé ekonomické aspekty. Snad přijdou další pohledy.
Ve Francii i Německu školy vedou mladé lidi k odporu vůči tržní ekonomice, v r. 2005 v sondáži mínění jen šestatřicet procent Francouzů podporovalo systém svobodného podnikání. V Německu podpora socialistických myšlenek překonává rekord za rekordem: v r. 1991 šestatřicet procent, v r. 2007 už sedmačtyřicet procent. Kapitalismus je ve francouzských učebnicích zván brutálním, divokým a americkým. V Německu jsou adorovány odborářské postuláty třicetihodinového pracovního týdne, šedesátileté hranice důchodového věku. Pozitivní příklady podnikání a pozitivní příklady působení tržních mechanismů? Poněkud absentují. Je v bídě globalizace nějaký spasitel? Je. Organizace Attac a pak vlády, ty přece vytvářejí pracovní místa.
...zlořečená země pro tebe, s bolestí jísti budeš z ní po všecky dny života svého (Gn. 3,17)
Socialismus jako lék na bolesti způsobené hříchem? Rerum novarum (1891 !) odpovídá: "I když však odhlédneme od spravedlnosti, je stejně až příliš jasné, jaké by odstraněním soukromého vlastnictví vznikly ve všech vrstvách společnosti změny a zmatky a jaké by z toho vyplynulo tvrdé a odporné otroctví občanů. Otevřely by se dokořán brány k vzájemné nevraživosti, řevnivosti a nesvárům. Podnikavosti a přičinlivosti jednotlivců by se tím odňaly účinné podněty, a tak by nutně vysychaly samy zdroje bohatství. Domnělá vysněná rovnost by nebyla ničím jiným než stejnou bídou a stejně nedůstojným postavením všech bez rozdílu."
Obrázek z dílny japonských propagandistů jsem do úvodu vložil proto, že i pan Theil se v úvodu článku zmiňuje o historických příkladech tanců okolo horké kaše. Sledoval jsem v nedávné minulosti japonský kreslený seriál Monster, příběh japonského lékaře v Německu, jenž se zaplete do důsledků vyhnání sudetských Němců z Československa a, pravděpodobně fiktivních, projektů StB a Stasi. Kdyby ten seriál byl o pár desítek dílů kratší :o), určitě by mu to prospělo. I krve mohlo být méně.
Je úžasné, jak japonští kreslíři zbavují japonské tváře japonskosti a s jakou snahou o pečlivost překreslují fotografie Prahy, což pak korunují zmrvenými českými nápisy... :o) Ale ještě úžasnější je, jak se Japonci vyhýbají vlastní minulosti (Nankin, Okinawa...), ale natočí film o sudetských Němcích, StB a přežívání estébáků v Policii ČR. :o)))) Generál McArthur měl po válce prý strach, že se Japonsko propadne do sovětské sféry vlivu a že nesplatí Americe dluhy, a proto zlikvidoval japonskou levici a nespustil místní verzi "denacifikace".
הלט